O nas

Gdy dwoje ludzi czuje potrzebę tworzenia…

Cześć !

Nazywamy się Agnieszka i Igor. W życiu prywatnym jesteśmy parą, w życiu zawodowym- wspólnikami. Jakiś czas temu podczas jednej z podróży, przywieźliśmy pamiątkę zrobioną z naturalnego korka. Choć jedno z zastosowań korka, dobrze znaliśmy i często mięliśmy okazję przetestować w praktyce, jak się okazało – nie tylko można było zamknąć nim wino 😛

Zainspirowani, postanowiliśmy sprowadzić materiał korkowy i stworzyć pierwszą rzecz na własny użytek oraz kilka innych, dla bliskich nam osób. Pomysł na tyle nam się spodobał, że któregoś dnia postanowiliśmy zająć się tym na poważnie.

I tak… oddajemy w Wasze ręce worki, portfele i ręcznie robioną biżuterię. Mamy głowy pełne pomysłów i nieograniczoną wyobraźnię ! Wszystko tworzymy w Polsce, dbamy o każdy szczegół, perfekcyjne wykonanie i oryginalne wzornictwo. Materiały i dodatki dobieramy osobiście. Większość z nich przywozimy z dalekich krańców Świata, podczas naszych ukochanych podróży. Tak, tak- czasy, w których przywoziliśmy magnesy na lodówkę czy inne pamiątki się skończyły- teraz pakujemy swój dobytek w jeden plecak, a w drugim przywozimy materiały, często ręcznie tkane, nie spotykane na polskim rynku. Dlatego większość naszych wyrobów jest limitowana- powstają tylko w kilku egzemplarzach.

Zaletą produktów z korka jest ich lekkość, odporność na wilgoć, a ponieważ zalicza się również do grupy najbardziej trwałych materiałów organicznych, możecie być pewni, że nasze produkty posłużą Wam naprawdę na długo.

A to wszystko po to, by nasze wyroby towarzyszyły Wam we wszystkich ważnych i pięknych chwilach.

Dziękujemy, że jesteście z nami !